Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 3 juni 2023
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Uit Meisjes 6E1 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO9-1
Bardiensten vanaf 17 april 2010
12-4-2010  | 
Indeling Bardiensten vanaf 17 april 2010
















17-4-2010   Veld 1   09:00   meisjes 8D3   Forward M8D1   Fam. Vd Berg  
  Veld 1   09:00   Meisjes E6   HOCO ME6   Fam. Hulsenbosch/Voorn
  Veld 1   09:00   Meisjes E7   Goirle ME12   XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
  Veld 2   09:30   meisjes 8D4   Tilburg M8D7   Fam. Chatillon  
  Veld 2   09:30   Meisjes E4   Were Di ME7   Fam.Houtman  
  Veld 2   09:30   Meisjes E5   Drunen ME7   XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
  Veld 1   10:15   jongens E2   Goirle JE2   1 OUDER
 
  Veld 1   10:15   jongens 8D1   Drunen J8D2   Fam. Overbosch  
  Veld 2   10:45   Junioren C4 (M)   Den Bosch MC7   Fam. Croese  
  Veld 1   11:30   Junioren D2 (M)   Were Di MD3   Fam. America  
  Veld 2   12:15   junioren C2 (J)   Rosmalen JC4   Fam. Reuker
 
  Veld 1   13:00   Junioren C3 (M)   De Dommel Dommel MC3   1 ouder
 
  Veld 2   13:45   Junioren C1 (J)   Eindhoven JC2   Fam. Havekotte  
  Veld 1   14:30   Junioren C1 (M)   Berkel Enschot MC1   Fam. Habraken
 
  Veld 2   15:15   Junioren B1 (M)   Berlicum MB1   Fam. Van Mill  
  Veld 1   16:00   Junioren B2 (M)   Den Bosch MB6   Fam. Van Eekeren  
  Veld 2   16:45   Junioren A1 (J)   Bommelerwd Bommelerwaard JA1   Fam. Van Haaften  
  Veld 1   17:30   Junioren A2 (M)   Udenhout MA2   1 ouder
 
           
 
           
 
           
 
24-4-2010   Veld 1   09:30   Meisjes E1   HOCO ME3   Fam. Heijmans  
  Veld 1   09:30   jongens E1   Waalwijk JE1   1 ouder
 
  Veld 1   09:30   jongens E3   Tilburg JE4   XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
  Veld 1   09:30   Meisjes E3   DES ME3   XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
  Veld 2   09:00   meisjes 8D2   Forward M8D3   1 ouder
 
  Veld 2   09:00   Meisjes E4   Were Di ME9   Fam. Kruger  
  Veld 2   09:00   Meisjes E8   Hilvarenbeek ME7   XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
  Veld 2   10:15   Junioren D1 (M)   Udenhout MD1   Fam. Vd Drift  
  Veld 1   10:45   Junioren D1 (J)   Berlicum JD1   1 ouder
 
  Veld 1   12:15   Junioren C3 (M)   Bommelerwd MC2   1 ouder
 
  Veld 2   13:15   Junioren C2 (M)   Den Bosch MC6   Fam. Schaveling  
  Veld 1   13:45   Junioren B3 (M)   Forward MB5   Mevr. Montree
 
  Veld 2   14:45   Junioren B1 (J)   Forward JB2   Fam. Jacobs  
  Veld 1   15:15   Junioren A2 (M)   Den Bosch MA7   1 ouder
 
  Veld 2   16:15   Junioren A1 (M)   de Hopbel MA1   1 ouder
 
           
 
           
 
           
 
22-5-2010   Veld 1   09:00   meisjes 8D4   Forward M8D6   Fam. Van Oers  
  Veld 1   09:00   Meisjes E7   Were Di ME11   XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
  Veld 1   09:00   Meisjes E6   Tilburg ME7   Fam. Van Uden  
  Veld 2   09:30   jongens E1   HOCO JE1   1 ouder
 
  Veld 2   09:30   Meisjes E2   DES ME2   1 ouder
 
  Veld 2   09:30   jongens E2   Berkel Enschot JE4   XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
  Veld 1   10:15   meisjes 8D3   Waalwijk M8D2   Fam. Litsenberg  
  Veld 2   10:45   Junioren D3 (M)   HDL MD1   1 ouder
 
  Veld 2   12:15   junioren C2 (J)   Drunen JC3   Fam. Klauwer
 
  Veld 1   13:00   Junioren C1 (M)   MEP MC1   Fam. Vd Drift  
  Veld 2   13:45   Junioren C1 (J)   HOCO JC1   Fam. Van Heijs  
  Veld 1   14:30   Junioren B2 (M)   Bommelerwd MB3   Fam. Van Halder  
  Veld 2   15:15   Junioren A1 (J)   De Dommel JA1   Fam. Bloom  
           
 
           
 
           
 
29-5-2010   Veld 1   09:30   Meisjes E1   Hilvarenbeek ME2   XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
  Veld 1   09:30   meisjes 8D1   Berkel Enschot M8D1   1 ouder
 
  Veld 1   09:30   Meisjes E3   Were Di ME4   1 ouder
 
  Veld 2   09:00   meisjes 8D2   HOCO M8D4   1 ouder
 
  Veld 2   09:00   Meisjes E4   Waalwijk ME6   XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
  Veld 2   09:00   Meisjes E5   Forward ME6   1 OUDER
 
  Veld 2   10:15   jongens 8D1   Goirle J8D2   Fam. Slungers  
  Veld 2   10:15   jongens E3   Drunen JE2   1 ouder
 
  Veld 1   10:45   Junioren D1 (M)   Drunen MD1   1 ouder
 
  Veld 2   11:30   Junioren D1 (J)   de Hopbel JD1   Fam. Theunissen  
  Veld 2   13:00   Junioren C3 (M)   Rosmalen MC6   1 ouder
 
  Veld 1   13:45   Junioren C2 (M)   Berkel Enschot MC4   Fam. Van Tuijl  
  Veld 2   14:30   Junioren B3 (M)   Tilburg MB4   1 ouder
 
  Veld 1   15:15   Junioren B1 (M)   MOP MB3   Fam. Boltje  
  Veld 2   16:00   Junioren B1 (J)   HOCO JB2   Fam. Moonen  
  Veld 1   16:45   Junioren A2 (M)   HOCO MA2   1 ouder
 
  Veld 2   17:30   Junioren A1 (M)   Liempde MA1   1 ouder
 

 
 
  Alle rechten voorbehouden      

terug naar vorige scherm
Mijn Team
Teams
Statistieken
donderdag 1 juni 2023
Aantal leden (info) 560
Nu online 360
Vandaag jarig
Loes de Kort
Marielien Wilkens
Wedstrijden quicklinks
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 42% |week: %

Inloggen
BORDSPONSORS
ADVERTENTIESPONSORS
Contact
VMHC
 

Vlijmense Mixed Hockey Club

Postadres
Secretaris VMHC
Van Schuppenstraat 16
5253 DD Nieuwkuijk
[email protected]

Bezoek adres
VMHC
Bilderdijkstraat 2A
5251 LP Vlijmen

Facebook
VMHC

Telefoon Clubhuis
073-5115970

Bankrekening
IBAN: NL51RABO0154767875
Hockey Weekly