Wedstrijdschema
laat schema zien voor

15 december | Junioren Thuis

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Junioren D2 (M) - Zaal 29748 MHCD MD2 0 09:20 09:50 OISTERWIJK
Leye, De
Baerdijk 43
5061GG OISTERWIJK
hal: veld 1
Junioren D1 (J) - Zaal 32816 HC Oranje Rood Oranje-Rood JD9 0 13:15 13:45 VLIJMEN
Fluiten: Bauke van Leeuwen (Junioren B1 (J)) en Bruno Verhoeven (Junioren B1 (J))
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: Vlijmen
JB1
ZAALBLOK 32375 ZAAL Eindhoven JD2 - Oranje-Rood JD9 0 14:35 14:35 VLIJMEN
Fluiten: Bruno Verhoeven (Junioren B1 (J)) en Bram Werker (Junioren B1 (J))
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: Vlijmen
JB1
Junioren B3 (M) - Zaal 32093 MHC DES MB3 0 14:20 14:50 WASPIK
Waspik, Sportcentrum
Wilhelminastraat 2
5165TJ WASPIK
hal: Waalwijk
Junioren C2 (M) - Zaal 29118 M.H.C. Goirle MC3 0 15:45 16:15 VLIJMEN
Fluiten: Jill Berkelmans (Junioren A2 (M)) en Kim de Bever (Junioren A2 (M))
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: Vlijmen
MA2
ZAALBLOK 29328 ZAAL Goirle MC3 - Bommelerwaard MC2 0 17:05 17:05 VLIJMEN
Fluiten: Amber Chatwin (Junioren A2 (M)) en Kim de Bever (Junioren A2 (M))
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: Vlijmen
MA2
Junioren A1 (J) - Zaal 39705 MHC De Warande JA3 0 18:15 18:45 VLIJMEN
Fluiten: Maurits Borchert (Heren 1 - Zaal) en Herman Borchert (Heren 1)
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: Vlijmen
ZAALBLOK 39711 ZAAL Warande JA3 - Tilburg JA4 0 20:25 20:25 VLIJMEN
Fluiten: Maurits Borchert (Heren 1 - Zaal) en Sam Broers (Heren 1)
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: Vlijmen

15 december | mini's Uit

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 8E1 - Zaal 39937 Berkel Enschot Berkel-Enschot M8E3 0 09:30 10:00 KAATSHEUVEL
Werft, De
Huygenstraat 73
5171EP KAATSHEUVEL
hal: veld 1
Meisjes 8E1 - Zaal 39923 MHC DES M8E3 0 10:00 10:30 KAATSHEUVEL
Werft, De
Huygenstraat 73
5171EP KAATSHEUVEL
hal: veld 1

15 december | Junioren Uit

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Junioren D2 (M) - Zaal 30178 HOCO MD5 0 08:30 09:00 OISTERWIJK
Leye, De
Baerdijk 43
5061GG OISTERWIJK
hal: veld 1
Junioren B3 (M) - Zaal 32303 HC Waalwijk MB2 0 13:30 14:00 WASPIK
Waspik, Sportcentrum
Wilhelminastraat 2
5165TJ WASPIK
hal: Waalwijk
Junioren D1 (J) - Zaal 32599 HC Eindhoven JD2 0 14:55 15:25 VLIJMEN
Fluiten: Bram Werker (Junioren B1 (J)) en Bauke van Leeuwen (Junioren B1 (J))
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: Vlijmen
JB1
Junioren C2 (M) - Zaal 29550 MHC Bommelerwaard MC2 0 17:25 17:55 VLIJMEN
Fluiten: Amber Chatwin (Junioren A2 (M)) en Jill Berkelmans (Junioren A2 (M))
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: Vlijmen
MA2
Junioren A1 (J) - Zaal 26669 HC Tilburg JA4 0 19:05 19:35 VLIJMEN
Fluiten: Herman Borchert (Heren 1) en Sam Broers (Heren 1)
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: Vlijmen


Mijn Team
Teams
Statistieken
maandag 10 december 2018
Aantal leden (info) 591
Nu online 7
Vandaag jarig
Merel Mattheij
Marc Moens
Wedstrijden quicklinks
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 21% |week: 36%

Inloggen
BORDSPONSORS
ADVERTENTIESPONSORS
Contact
VMHC
 

Vlijmense Mixed Hockey Club

Postadres
Secretaris VMHC
Van Schuppenstraat 16
5253 DD Nieuwkuijk
[email protected]

Bezoek adres
VMHC
Bilderdijkstraat 2A
5251 LP Vlijmen

Facebook
VMHC

Telefoon Clubhuis
073-5115970

Bankrekening
IBAN: NL51RABO0154767875
Hockey Weekly