Standen van alle teams

JuniorenSenioren
mini's 
  Jongens 6E1 
    1e klasse 
  Jongens 8E1 
    1e klasse 
  Meisjes 6E1 
    1e klasse 
  Meisjes 6E2 
    1e klasse 
  Meisjes 8E1 
    1e klasse 
  Meisjes 8E2 
    1e klasse 
  Meisjes 8E3 
    1e klasse 
  Meisjes F1 
    1e klasse 
  Meisjes F2 
    1e klasse 
  MIX F3 
    1e klasse 
Junioren 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oss JB2 2 4 1 1 0 8 1 0
2 Geel-Zwart JB2 2 4 1 1 0 4 2 0
3 Bommelerwaard JB2 2 4 1 1 0 3 2 0
4 Vlijmen JB1 2 3 1 0 1 6 8 0
5 Rosmalen JB3 2 1 0 1 1 3 4 0
6 Oranje-Rood JB8 2 0 0 0 2 1 8 0
  4e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum JC1 2 6 2 0 0 15 2 0
2 Oss JC1 2 6 2 0 0 12 3 0
3 Vlijmen JC1 2 3 1 0 1 3 6 0
4 Den Bosch JC3 2 3 1 0 1 3 7 0
5 Rosmalen JC2 2 0 0 0 2 2 4 0
6 Heesch JC1 2 0 0 0 2 1 14 0
  1e klasse 
  Jongens C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waalwijk JC1 2 6 2 0 0 10 1 0
2 Den Bosch JC5 2 3 1 0 1 8 6 0
3 MEP JC3 2 3 1 0 1 6 6 0
4 Dommel JC2 2 3 1 0 1 5 7 0
5 Vlijmen JC2 2 3 1 0 1 5 8 0
6 Oss JC2 2 0 0 0 2 4 10 0
  3e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Enschot JD1 2 6 2 0 0 25 1 0
2 Den Bosch JD4 2 6 2 0 0 9 0 0
3 Gemert JD1 2 3 1 0 1 6 3 0
4 Vlijmen JD1 2 3 1 0 1 7 6 0
5 Uden JD1 2 0 0 0 2 1 16 0
6 Oss JD2 2 0 0 0 2 0 22 0
  2e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bommelerwaard MA1 2 6 2 0 0 10 0 0
2 Waalwijk MA1 2 4 1 1 0 4 2 0
3 Den Bosch MA3 2 3 1 0 1 3 2 0
4 Vlijmen MA1 2 3 1 0 1 2 4 0
5 MOP MA3 2 1 0 1 1 2 5 0
6 Drunen MA2 2 0 0 0 2 0 8 0
  2e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Vlijmen MA2 2 6 2 0 0 8 0 0
2 Push MA4 2 6 2 0 0 7 2 0
3 DES MA2 2 3 1 0 1 4 3 0
4 Warande MA3 2 3 1 0 1 4 4 0
5 Berkel-Enschot MA3 2 0 0 0 2 1 7 0
6 Etten-Leur MA4 2 0 0 0 2 0 8 0
  3e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Best MA3 2 6 2 0 0 13 1 0
2 Oirschot MA3 2 3 1 0 1 9 4 0
3 MEP MA4 2 3 1 0 1 7 5 0
4 Vlijmen MA3 2 3 1 0 1 4 8 0
5 Dommel MA2 2 3 1 0 1 3 10 0
6 Oedenrode MA3 2 0 0 0 2 3 11 0
  5e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Drunen MB1 2 6 2 0 0 10 3 0
2 HOCO MB2 2 6 2 0 0 9 3 0
3 Tilburg MB3 2 3 1 0 1 9 3 0
4 Hilvarenbeek MB1 2 3 1 0 1 4 3 0
5 Vlijmen MB1 2 0 0 0 2 3 11 0
6 Berkel-Enschot MB2 2 0 0 0 2 3 15 0
  2e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waalwijk MB1 2 6 2 0 0 7 0 0
2 Zwart-Wit MB3 2 4 1 1 0 8 4 0
3 DES MB2 2 3 1 0 1 3 5 0
4 Were Di MB2 2 3 1 0 1 6 9 0
5 HOCO MB5 2 1 0 1 1 2 4 0
6 Vlijmen MB2 2 0 0 0 2 2 6 0
  3e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DES MB5 2 6 2 0 0 11 3 0
2 Drunen MB3 2 6 2 0 0 7 3 0
3 Vlijmen MB3 2 3 1 0 1 11 10 0
4 MOP MB4 2 1 0 1 1 4 5 0
5 MEP MB4 2 1 0 1 1 3 4 0
6 Waalwijk MB3 2 0 0 0 2 2 13 0
  5e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum MB4 2 6 2 0 0 20 1 0
2 Rosmalen MB5 1 3 1 0 0 4 3 0
3 Vlijmen MB4 1 0 0 0 1 3 4 0
4 Den Bosch MB8 1 0 0 0 1 0 6 0
5 MOP MB6 1 0 0 0 1 1 14 0
  6e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Enschot MC2 2 6 2 0 0 3 1 0
2 Vlijmen MC1 2 4 1 1 0 9 1 0
3 Were Di MC2 2 4 1 1 0 2 1 0
4 Drunen MC1 2 3 1 0 1 6 9 0
5 Waalwijk MC1 2 0 0 0 2 0 2 0
6 Tilburg MC5 2 0 0 0 2 2 8 0
  2e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tilburg MC6 2 6 2 0 0 4 2 0
2 Goirle MC3 2 3 1 0 1 8 4 0
3 Push MC6 1 3 1 0 0 5 1 0
4 Vlijmen MC2 1 3 1 0 0 3 1 0
5 Warande MC2 2 0 0 0 2 2 5 0
6 Made MC3 2 0 0 0 2 3 12 0
  3e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DES MC4 2 6 2 0 0 20 1 0
2 Berkel-Enschot MC5 2 6 2 0 0 7 3 0
3 HOCO MC6 2 3 1 0 1 23 2 0
4 Tilburg MC10 2 3 1 0 1 10 6 0
5 Den Bosch MC7 2 3 1 0 1 8 7 0
6 MOP MC4 2 3 1 0 1 6 7 0
7 Vlijmen MC3 2 0 0 0 2 2 22 0
8 Were Di MC7 2 0 0 0 2 1 29 0
  5e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tilburg MC11 2 6 2 0 0 7 5 0
2 Berkel-Enschot MC6 2 3 1 0 1 10 6 0
3 Waalwijk MC4 2 3 1 0 1 7 5 0
4 HOCO MC7 2 3 1 0 1 6 5 0
5 DES MC5 2 3 1 0 1 2 5 0
6 Vlijmen MC4 2 0 0 0 2 3 9 0
  6e klasse 
  Meisjes C5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum MC3 2 6 2 0 0 10 3 0
2 Vlijmen MC5 2 4 1 1 0 5 3 0
3 Oss MC7 2 3 1 0 1 2 3 0
4 Bommelerwaard MC3 2 1 0 1 1 6 8 0
5 Den Bosch MC9 2 1 0 1 1 5 7 0
6 Rosmalen MC7 2 1 0 1 1 5 9 0
  6e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rosmalen MD3 2 6 2 0 0 16 1 0
2 Vlijmen MD1 2 6 2 0 0 8 5 0
3 Berlicum MD1 2 3 1 0 1 14 4 0
4 Oss MD2 2 3 1 0 1 10 4 0
5 Den Bosch MD4 2 0 0 0 2 0 13 0
6 Drunen MD2 2 0 0 0 2 1 22 0
  2e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 MOP MD3 2 6 2 0 0 21 0 0
2 Bommelerwaard MD1 2 6 2 0 0 17 1 0
3 Vlijmen MD2 2 3 1 0 1 11 3 0
4 HOCO MD4 2 3 1 0 1 6 6 0
5 Den Bosch MD6 2 0 0 0 2 0 16 0
6 Drunen MD3 2 0 0 0 2 0 29 0
  3e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Vlijmen MD3 2 6 2 0 0 13 2 0
2 MOP MD5 2 6 2 0 0 7 0 0
3 MEP MD5 2 6 2 0 0 6 2 0
4 Bommelerwaard MD3 2 0 0 0 2 0 5 0
5 Dommel MD3 2 0 0 0 2 4 11 0
6 Den Bosch MD8 2 0 0 0 2 0 10 0
  5e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Enschot MD4 2 6 2 0 0 9 4 0
2 MOP MD6 2 3 1 0 1 8 4 0
3 MEP MD4 2 3 1 0 1 8 6 0
4 Vlijmen MD4 2 3 1 0 1 5 5 0
5 HOCO MD6 1 0 0 0 1 2 6 0
6 Udenhout MD2 1 0 0 0 1 0 7 0
  5e klasse 
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dorsteti D1 1 3 1 0 0 7 0 0
2 Mierlo D1 1 3 1 0 0 6 0 0
3 Deurne D1 1 3 1 0 0 5 0 0
4 Heesch D1 1 3 1 0 0 4 0 0
5 Culemborg D1 1 3 1 0 0 4 1 0
6 Vlijmen D1 1 3 1 0 0 2 0 0
7 Berlicum D1 1 0 0 0 1 0 2 0
8 Doorn D1 1 0 0 0 1 1 4 0
9 Druten D1 1 0 0 0 1 0 4 0
10 Eersel D1 1 0 0 0 1 0 5 0
11 Vianen D1 1 0 0 0 1 0 6 0
12 Leerdam D1 1 0 0 0 1 0 7 0
  4e klasse 
  Dames 1 (beker) 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heesch D1 1 3 1 0 0 9 0 0
2 Liberty D1 1 3 1 0 0 9 0 0
3 Prinsenbeek D1 1 3 1 0 0 9 0 0
4 Shot D1 1 3 1 0 0 4 0 0
5 Olympia D1 1 3 1 0 0 4 1 0
6 DDHC D1 1 3 1 0 0 3 2 0
7 Gemert D1 1 3 1 0 0 2 1 0
8 Hilvarenbeek D1 1 3 1 0 0 2 1 0
9 Goes D1 1 0 0 0 1 2 3 0
10 Deurne D1 1 0 0 0 1 1 2 0
11 Vlijmen D1 1 0 0 0 1 1 2 0
12 Gilze-Rijen D1 1 0 0 0 1 1 4 0
13 Eersel D1 1 0 0 0 1 0 4 0
14 Berlicum D1 1 0 0 0 1 0 9 0
15 Druten D1 1 0 0 0 1 0 9 0
16 Mierlo D1 1 0 0 0 1 0 9 0
  Silvercup - KO 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dommel D2 1 3 1 0 0 4 2 0
2 Vlijmen D2 1 3 1 0 0 4 3 0
3 Berlicum D2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DES D8 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Shot D8 1 0 0 0 1 3 4 0
6 Drunen D5 1 0 0 0 1 2 4 0
  4e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Peel en Maas H1 1 3 1 0 0 4 2 0
2 Dommel H1 1 3 1 0 0 3 1 0
3 Berlicum H1 1 3 1 0 0 5 4 0
4 Eersel H1 1 3 1 0 0 2 1 0
5 Mierlo H1 1 0 0 0 1 4 5 0
6 Vlijmen H1 1 0 0 0 1 1 2 0
7 Meerssen H1 1 0 0 0 1 2 4 0
8 Son H1 1 0 0 0 1 1 3 0
  4e klasse 
  Heren 1 (beker) 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum H1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DDHC H1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dommel H1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Eersel H1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gilze-Rijen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Goes H1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Meerssen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Mierlo H1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Olympia H1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rapid H1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Teteringen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Vlijmen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Silvercup - KO 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Breda H7 2 6 2 0 0 8 4 0
2 Were Di H8 2 6 2 0 0 8 4 0
3 Waalwijk H3 1 3 1 0 0 12 3 0
4 Berkel-Enschot H6 1 3 1 0 0 4 2 0
5 Drunen H4 2 3 1 0 1 5 4 0
6 Hilvarenbeek H1 2 0 0 0 2 5 7 0
7 Breda H8 1 0 0 0 1 2 4 0
8 Shot H4 1 0 0 0 1 2 5 0
9 Vlijmen H2 1 0 0 0 1 0 4 0
10 DES H5 1 0 0 0 1 3 12 0
  Reserve 3e Klasse 
  Heren Veteranen 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Vlijmen H35A 1 3 1 0 0 6 1 0
2 Dommel H35B 1 3 1 0 0 5 1 0
3 Heesch H35B 1 3 1 0 0 4 1 0
4 Hilvarenbeek H35A 1 3 1 0 0 4 2 0
5 Son H35B 1 3 1 0 0 2 1 0
6 Bommelerwaard H35B 1 0 0 0 1 1 2 0
7 Oranje-Rood H35E 1 0 0 0 1 2 4 0
8 Oss H35C 1 0 0 0 1 1 4 0
9 Drunen H35B 1 0 0 0 1 1 5 0
10 Geel-Zwart H35C 1 0 0 0 1 1 6 0
  3e klasse 35+ 
  Jong Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 MEP DJ2 2 6 2 0 0 23 2 0
2 Were Di DJ4 2 6 2 0 0 13 2 0
3 Berkel-Enschot DJ4 2 6 2 0 0 13 4 0
4 MEP DJ3 2 0 0 0 2 4 11 0
5 Udenhout DJ1 2 0 0 0 2 3 11 0
6 Vlijmen DJ1 2 0 0 0 2 1 27 0
  3e klasse 
  Jong Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hopbel HJ1 2 4 1 1 0 8 7 0
2 Vlijmen HJ1 2 3 1 0 1 11 3 0
3 MEP HJ1 1 3 1 0 0 3 2 0
4 Oss HJ1 1 3 1 0 0 2 1 0
5 Geel-Zwart HJ1 1 1 0 1 0 3 3 0
6 Best HJ2 1 0 0 0 1 4 5 0
7 HOCO HJ1 2 0 0 0 2 1 11 0
  3e klasse 
Mijn Team
Teams
Statistieken
maandag 20 september 2021
Aantal leden (info) 528
Nu online 110
Vandaag jarig
Mels de Jong
Wedstrijden quicklinks
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 10% |week: 55%

Inloggen
BORDSPONSORS
ADVERTENTIESPONSORS
Contact
VMHC
 

Vlijmense Mixed Hockey Club

Postadres
Secretaris VMHC
Van Schuppenstraat 16
5253 DD Nieuwkuijk
[email protected]

Bezoek adres
VMHC
Bilderdijkstraat 2A
5251 LP Vlijmen

Facebook
VMHC

Telefoon Clubhuis
073-5115970

Bankrekening
IBAN: NL51RABO0154767875
Hockey Weekly