Voeg toe aan mijn team +


Heren 2

Teamfoto

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 mrt 7579 MHC Liberty H3
30
13:00 14:15 uit route
22 mrt 8038 BH&BC Breda H6
12:30 thuis Veld 2
29 mrt 8222 B.N.M.H.C. Zwart-Wit H5
35
uit route
5 apr 8045 B.N.M.H.C. Zwart-Wit H7
14:15 thuis Veld 2
19 apr 8179 Were Di Tilburg H8
30
13:15 14:30 uit route
3 mei 8042 HC Waalwijk H3
12:30 thuis Veld 1
10 mei 8039 M.H.C. Goirle H3
14:15 thuis Veld 2
17 mei 8562 SHOT H4
25
uit route
24 mei 7473 Hockeyclub Hilvarenbeek H1
30
13:15 14:30 uit route
7 jun 8036 Berkel Enschot H5
12:30 thuis Veld 2
14 jun 7104 BH&BC Breda H5
80
uit route
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwart-Wit H5 11 30 10 0 1 44 21 0
2 Zwart-Wit H7 11 28 9 1 1 32 15 0
3 Breda H5 11 22 7 1 3 38 27 0
4 Breda H6 11 19 6 1 4 44 37 0
5 Liberty H3 11 17 5 2 4 34 20 0
6 Waalwijk H3 11 17 5 2 4 47 34 0
7 Berkel-Enschot H5 11 17 5 2 4 32 33 0
8 Vlijmen H2 11 13 4 1 6 21 32 0
9 Hilvarenbeek H1 11 9 2 3 6 32 43 0
10 Were Di H8 11 6 2 0 9 20 45 0
11 Shot H4 11 5 1 5 5 27 39 3
12 Goirle H3 11 2 0 2 9 18 43 0

Uitslagenmatrix
  Berkel-Enschot H5Breda H5Breda H6Goirle H3Hilvarenbeek H1Liberty H3Vlijmen H2 (O)Waalwijk H3Were Di H8Zwart-Wit H5Zwart-Wit H7Shot H4
Berkel-Enschot H5   5-2 2-2 2-1 2-4 3-1
Breda H5   2-2 7-1 0-4 4-2
Breda H6 3-2   8-0 3-2 3-3 2-4
Goirle H3 3-5   3-3 0-1 0-3 2-4 3-4
Hilvarenbeek H1 7-2 2-5 4-7   0-6 5-5
Liberty H3 3-5   4-3 10-1 0-2 1-1
Vlijmen H2 (O) 2-4 1-0 0-4   5-3 2-4 3-1
Waalwijk H3 4-5 7-2 7-2 7-1   1-2
Were Di H8 0-3 1-5 2-4 1-3   2-3 4-0
Zwart-Wit H5 5-2 6-4 3-1 7-3 3-1   5-2
Zwart-Wit H7 3-1 3-1 4-1 3-1 4-0 3-1  
Shot H4 5-5 3-5 3-2 5-5 3-3 2-2  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Zwart-Wit H5 Were Di H8 3-1 Definitief
.. Breda H5 Berkel-Enschot H5 (3-1)TEMP_RESULT Nog niet bevestigd.
.. Liberty H3 Shot H4 1-1 Definitief
.. Breda H6 Goirle H3 8-0 Definitief
.. Zwart-Wit H7 Hilvarenbeek H1 4-1 Definitief
.. Waalwijk H3 Vlijmen H2 (O) 7-1 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Goirle H3 Zwart-Wit H5 3-4 Definitief
.. Hilvarenbeek H1 Breda H5 2-5 Definitief
.. Were Di H8 Zwart-Wit H7 2-3 Definitief
.. Berkel-Enschot H5 Waalwijk H3 2-4 Definitief
.. Vlijmen H2 (O) Liberty H3 0-4 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Waalwijk H3 Breda H5 4-5 Definitief
.. Breda H6 Vlijmen H2 (O) 3-3 Definitief
.. Liberty H3 Berkel-Enschot H5 3-5 Definitief
.. Zwart-Wit H7 Goirle H3 3-1 Definitief
.. Were Di H8 Hilvarenbeek H1 2-4 Definitief
.. Zwart-Wit H5 Shot H4 5-2 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Shot H4 Zwart-Wit H7 2-2 Definitief
.. Hilvarenbeek H1 Waalwijk H3 5-5 Definitief
.. Goirle H3 Were Di H8 2-4 Definitief
.. Vlijmen H2 (O) Zwart-Wit H5 2-4 Definitief
.. Berkel-Enschot H5 Breda H6 5-2 Definitief
.. Breda H5 Liberty H3 2-2 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Were Di H8 Shot H4 4-0 Definitief
.. Liberty H3 Waalwijk H3 4-3 Definitief
.. Breda H6 Breda H5 3-2 Definitief
.. Zwart-Wit H5 Berkel-Enschot H5 5-2 Definitief
.. Zwart-Wit H7 Vlijmen H2 (O) 4-0 Definitief
.. Goirle H3 Hilvarenbeek H1 3-3 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Hilvarenbeek H1 Liberty H3 0-6 Definitief
.. Shot H4 Goirle H3 3-2 Definitief
.. Breda H5 Zwart-Wit H5 0-4 Definitief
.. Berkel-Enschot H5 Zwart-Wit H7 3-1 Definitief
.. Vlijmen H2 (O) Were Di H8 5-3 Definitief
.. Waalwijk H3 Breda H6 7-2 Definitief
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
.. Shot H4 Breda H6 3-5 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Shot H4 Hilvarenbeek H1 5-5 Definitief
.. Goirle H3 Vlijmen H2 (O) 0-3 Definitief
.. Were Di H8 Berkel-Enschot H5 0-3 Definitief
.. Breda H6 Liberty H3 3-2 Definitief
.. Zwart-Wit H7 Breda H5 3-1 Definitief
.. Zwart-Wit H5 Waalwijk H3 7-3 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Liberty H3 Zwart-Wit H5 0-2 Definitief
.. Breda H5 Were Di H8 7-1 Definitief
.. Vlijmen H2 (O) Shot H4 3-1 Definitief
.. Berkel-Enschot H5 Goirle H3 2-2 Definitief
.. Hilvarenbeek H1 Breda H6 4-7 Definitief
.. Waalwijk H3 Zwart-Wit H7 1-2 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Vlijmen H2 (O) Hilvarenbeek H1 1-0 Definitief
.. Zwart-Wit H7 Liberty H3 3-1 Definitief
.. Were Di H8 Waalwijk H3 1-3 Definitief
.. Goirle H3 Breda H5 3-5 Definitief
.. Shot H4 Berkel-Enschot H5 5-5 Definitief
.. Zwart-Wit H5 Breda H6 6-4 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Breda H5 Shot H4 4-2 Definitief
.. Zwart-Wit H5 Hilvarenbeek H1 3-1 Definitief
.. Liberty H3 Were Di H8 10-1 Definitief
.. Waalwijk H3 Goirle H3 7-2 Definitief
.. Breda H6 Zwart-Wit H7 2-4 Definitief
.. Berkel-Enschot H5 Vlijmen H2 (O) 2-1 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Hilvarenbeek H1 Berkel-Enschot H5 7-2 Definitief
.. Were Di H8 Breda H6 1-5 Definitief
.. Goirle H3 Liberty H3 0-1 Definitief
.. Shot H4 Waalwijk H3 3-3 Definitief
.. Zwart-Wit H7 Zwart-Wit H5 3-1 Definitief
.. Vlijmen H2 (O) Breda H5 2-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 15 MAART 2020
  Breda H5 Hilvarenbeek H1 10:00 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Breda H6 Shot H4 11:30 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Liberty H3 Vlijmen H2 (O) 14:15 Sportpark Alexander
  Waalwijk H3 Berkel-Enschot H5 Sportp. 'Olympia'
  Zwart-Wit H5 Goirle H3 Sportpark Ginneken
  Zwart-Wit H7 Were Di H8 Sportpark Ginneken
ZONDAG 22 MAART 2020
  Berkel-Enschot H5 Liberty H3 14:00 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Breda H5 Waalwijk H3 11:00 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Goirle H3 Zwart-Wit H7 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Hilvarenbeek H1 Were Di H8 16:00 Sportp. 'De Roodloop'
  Shot H4 Zwart-Wit H5 Univ v. Tilburg
  Vlijmen H2 (O) Breda H6 Sportp. 'Hoge Heide'
ZONDAG 29 MAART 2020
  Breda H6 Berkel-Enschot H5 12:15 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Liberty H3 Breda H5 14:15 Sportpark Alexander
  Waalwijk H3 Hilvarenbeek H1 Sportp. 'Olympia'
  Were Di H8 Goirle H3 14:15 Koningshoeve
  Zwart-Wit H5 Vlijmen H2 (O) Sportpark Ginneken
  Zwart-Wit H7 Shot H4 Sportpark Ginneken
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Berkel-Enschot H5 Zwart-Wit H5 12:45 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Breda H5 Breda H6 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Hilvarenbeek H1 Goirle H3 14:30 Sportp. 'De Roodloop'
  Shot H4 Were Di H8 Univ v. Tilburg
  Vlijmen H2 (O) Zwart-Wit H7 Sportp. 'Hoge Heide'
  Waalwijk H3 Liberty H3 Sportp. 'Olympia'
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Breda H6 Waalwijk H3 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Goirle H3 Shot H4 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Liberty H3 Hilvarenbeek H1 12:30 Sportpark Alexander
  Were Di H8 Vlijmen H2 (O) 14:30 Koningshoeve
  Zwart-Wit H5 Breda H5 Sportpark Ginneken
  Zwart-Wit H7 Berkel-Enschot H5 Sportpark Ginneken
ZONDAG 3 MEI 2020
  Berkel-Enschot H5 Breda H5 12:45 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Goirle H3 Breda H6 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Hilvarenbeek H1 Zwart-Wit H7 14:30 Sportp. 'De Roodloop'
  Shot H4 Liberty H3 Univ v. Tilburg
  Vlijmen H2 (O) Waalwijk H3 Sportp. 'Hoge Heide'
  Were Di H8 Zwart-Wit H5 11:00 Koningshoeve
ZONDAG 10 MEI 2020
  Berkel-Enschot H5 Were Di H8 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Breda H5 Zwart-Wit H7 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Hilvarenbeek H1 Shot H4 14:00 Sportp. 'De Roodloop'
  Liberty H3 Breda H6 Sportpark Alexander
  Vlijmen H2 (O) Goirle H3 Sportp. 'Hoge Heide'
  Waalwijk H3 Zwart-Wit H5 Sportp. 'Olympia'
ZONDAG 17 MEI 2020
  Breda H6 Hilvarenbeek H1 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Goirle H3 Berkel-Enschot H5 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Shot H4 Vlijmen H2 (O) Univ v. Tilburg
  Were Di H8 Breda H5 12:45 Koningshoeve
  Zwart-Wit H5 Liberty H3 Sportpark Ginneken
  Zwart-Wit H7 Waalwijk H3 Sportpark Ginneken
ZONDAG 24 MEI 2020
  Berkel-Enschot H5 Shot H4 12:30 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Breda H5 Goirle H3 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Breda H6 Zwart-Wit H5 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Hilvarenbeek H1 Vlijmen H2 (O) 14:30 Sportp. 'De Roodloop'
  Liberty H3 Zwart-Wit H7 Sportpark Alexander
  Waalwijk H3 Were Di H8 Sportp. 'Olympia'
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Goirle H3 Waalwijk H3 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Hilvarenbeek H1 Zwart-Wit H5 14:30 Sportp. 'De Roodloop'
  Shot H4 Breda H5 Univ v. Tilburg
  Vlijmen H2 (O) Berkel-Enschot H5 Sportp. 'Hoge Heide'
  Were Di H8 Liberty H3 Koningshoeve
  Zwart-Wit H7 Breda H6 Sportpark Ginneken
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Berkel-Enschot H5 Hilvarenbeek H1 12:45 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Breda H5 Vlijmen H2 (O) Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Breda H6 Were Di H8 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Liberty H3 Goirle H3 Sportpark Alexander
  Waalwijk H3 Shot H4 Sportp. 'Olympia'
  Zwart-Wit H5 Zwart-Wit H7 Sportpark Ginneken

Mijn Team
Teams
Statistieken
dinsdag 25 februari 2020
Aantal leden (info) 563
Nu online 7
Vandaag jarig
Paul Timmermans
Wedstrijden quicklinks
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 18% |week: %

Inloggen
BORDSPONSORS
ADVERTENTIESPONSORS
Contact
VMHC
 

Vlijmense Mixed Hockey Club

Postadres
Secretaris VMHC
Van Schuppenstraat 16
5253 DD Nieuwkuijk
[email protected]

Bezoek adres
VMHC
Bilderdijkstraat 2A
5251 LP Vlijmen

Facebook
VMHC

Telefoon Clubhuis
073-5115970

Bankrekening
IBAN: NL51RABO0154767875
Hockey Weekly