![]() 29-5-2023 |
Dat klinkt als een fantastisch jubileumweekend vol leuke activiteiten en festiviteiten! Hier is een samenvatting van het programma voor het weekend van 23 en 24 juni ter viering van ons 45-jarig bestaan: Vrijdag 23 juni
Zaterdag 24 juni
Tussen de middag wordt er een heerlijke picknick verzorgd voor de teams die deelnemen aan het zomer toernooi. Een moment om bij te komen en te genieten van lekker eten.
Een Color run is een loopevenement over een parcours waarbij geen tijd wordt genoteerd. Het loopevenement kent geen winnaars of prijzen, lopers worden in diverse kleurpoeders ondergedompeld bij speciale kleurenzones langs het parcours.
Een spannende wedstrijd tussen het team van de Boekaniers, bestaande uit oud Oranje- en hoofdklasse spelers, en ons eigen All Stars team.
Onze kampioenen van het herfst-, zaal- en lenteseizoen worden gehuldigd. Een speciaal moment om hun prestaties te erkennen.
De middag wordt afgesloten met een gezellige barbecue. Daarna volgt een avond vol feest en entertainment. Het belooft een geweldig jubileumweekend te worden, vol
sportiviteit, plezier en feestelijke vieringen. Geniet ervan! |
![]() |